Кошик
72 відгуків
ул. Уинстона Черчилля, 59, Київ, Україна
+380 (73) 214-29-37
Сучасні красиві пам'ятники – «Гранітний Майстер»

Де замовити пам'ятник на могилу ?

Де замовити пам'ятник на могилу ?

Де замовити пам'ятник на могилу ?

У нашій статті ми постараємося докладно відповісти на такі запитання: "де можна" і "де краще" замовити або купити пам'ятник на могилу ?, порівняти місця де це можна зробити, а також дати заключну оцінку щоб максимально допомогти Вам у цій нелегкій справі.

Пам'ятник можна замовити безпосередньо на кладовищі, в магазині ритуальних товарів, в гранітній майстерні, на гранітному виробництві (яке займається виготовленням пам'ятників). Почнемо, звичайно, з самого кращого варіанту, щоб Вам дорогі читачі не доводилося прочитати величезну кількість тексту в пошуках найбільш вдалого рішення.

 

Замовити пам'ятник в гранітній майстерні

Однозначно саме вдале рішення.

  • По-перше ― гранітна майстерня має величезний досвід у виготовленні пам'ятників самої різної складності, від простих стандартних комплектів до ексклюзивних і елітних пам'ятників, гранітних і мармурових скульптур, меморіальних комплексів включають в себе різні деталі великих розмірів (ппам'ятник, підставку, надгробні плити, перила, балясини, столик і лавку, укладання гранітної плитки та багато іншого).
  • По-друге ― індивідуальний підхід до замовника, адже найважливіше ПОЧУТИ людину, почути всі побажання, враховувати будь-яку ідею та задум, у разі необхідності проводити зміни в деталюванню або кольорі каменю, зустрічатися в після робочий час та вихідні дні, а також надати можливість стежити за процесом виготовлення, від вибору каменю до встановлення пам'ятника.
  • В третіх ― це гнучке ціноутворення, що дозволяє вкластися в доступний бюджет, при виготовленні пам'ятника.
  • В четвертих ― допомога у виборі, адже часто люди ще не вирішили який пам'ятник варто замовляти, яку надати форму, які вибрати кольору та ін.

Варто відзначити, що гідна гранітна майстерня завжди БЕЗКОШТОВНО зможе допомогти з вибором, зробити візуалізацію пам'ятника, щоб показати замовнику як він буде виглядати в остаточному підсумку, дасть всі необхідні консультації і рекомендації, розгляне варіанти знижок і обов'язково дасть гарантію на всі види робіт !

Якщо Ви приймете рішення замовляти у нас, то отримаєте такі переваги: високоякісний сервіс, професійний підхід до справи, висока якість роботи, виготовлення в строк, 10 років гарантії на всі види робіт. Наші роботи ― дивіться тут !

 

Замовити пам'ятник на гранітному виробництві

В основному гранітні виробництва працюють на опт і далеко не всі займаються виробництвом деталей на пам'ятники, вибираючи таку продукцію як: плитка, бруківка, бордюри, сходові марші та ін будівельну продукцію. Іноді такі виробництва обмежуються роботою тільки з певними видами (квітами) граніту. Але якщо все-таки вдалося знайти прямого виробника ― це відмінне місце для того, що б замовити виготовлення пам'ятника ! До плюсів можна віднести саму низьку вартість виготовлення пам'ятника, знання своєї справи. До мінусів можна віднести досить часте явище, таке як несвоєчасне виконання замовлення (в міру завантаженості виробництва).

До відома ― компанія "Гранітний Майстер" має також своє виробництво, так що ми можемо бути цікаві та оптовим покупцям гранітної і мармурової продукції (деталей пам'ятників, гранітними і мармуровими блоками для виготовлення скульптури, будівельної продукції: плитка, бруківка, бордюри, сходи та ін)

Висновки: однозначно варто замовляти якщо Ви шукайте бюджетний варіант, вибрали стандартний пам'ятник, немає чітких термінів виконання. Варто задуматися якщо хочете встигнути до певного терміну, не стандартний пам'ятник, потрібні доставка та встановлення пам'ятника на кладовищі (буває так, що у великих заводів дана послуга відсутня)

 

Замовити пам'ятник на кладовищі

Начнем с кладбища. Заказывать памятник на кладбище не самая лучшая идея в меру того, что там идет постоянный поток заказчиков и администрация кладбища (которая несет ответственность за качество и сроки изготовления памятника) зачастую не ценит своих заказчиков и как следствие ― достаточно низкое качество изготовления, вместо обещанных к примеру 30 дней Вы можете ожидать в 2, а то и 3 раза дольше, а стоимость памятника будет на порядок выше чем у гранитных мастерских. 

Вывод простой, заказывать памятник на кладбище мы Вам однозначно не рекомендуем.

 

Заказать памятник в магазине ритуальных товаров

По перше магазин ритуальних товарів не спеціалізується на виготовленні пам'ятників, а є звичайним підрядником, який принимает заказы на изготовление и передает на выполнение компании изготовителю. В итоге Вы далеко не всегда Вы сможете получить именно тот памятник который заказывали, качество изготовления остается под вопросом и будет зависеть от того, кому был отдан заказ на исполнение. Стоимость будет выше рыночной ибо компания посредник всегда включает свой интерес в заказ, а если и будет на уровне рыночных ― то явно пострадает качество. К примеру будет использован дешевый камень, а это микротрещины (проявляющиеся через некоторое время на памятнике, особенно огорчают трещины проявившиеся на портрете); колір каменю (з сірими, зеленими плямами і фіолетовими колами); економія на різьблених роботах і фасках (часто не поліруються краю або похабно виконана різьблена робота); економія на художніх роботах, які виконуються дешевим китайським верстатом і тд.

Висновок ― немає сенсу ризикувати і переплачувати !

 

Загальні рекомендації з вибору місця для виготовлення пам'ятника

Не залежно де Ви будете вибирати місце для виготовлення пам'ятника, необхідно враховувати такі моменти:

  1. Подивитися раніше виконані роботи компанією (що б переконається в якісному виготовленні пам'ятників)
  2. Посмотреть с каким материалом работает организация (проверить на наличии в камне пятен и трещин)
  3. Заключить договор на изготовление, где должны быть прописана деталировка памятника, стоимость, гарантийные обязательства и неустойка в случае просрочки сроков изготовления (в договоре должна указываться только конечная стоимость)
  4. Посмотреть портфолио мастеров которые будут выполнять резные и художественные работы
  5. Узнать о возможности и стоимости дополнительных услуг, таких как: заливка фундамента, доставка и установка памятника, укладка плитки и тд.

Сподіваємося дана стаття була для Вас корисною ! У разі виникнення питань з приводу "де замовити пам'ятник" або "де краще замовляти" можете абсолютно БЕЗКОШТОВНО цікавитися у наших фахівців.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner