Кошик
73 відгуків
ул. Уинстона Черчилля, 59, Київ, Україна
+380 (73) 214-29-37
Сучасні красиві пам'ятники – «Гранітний Майстер»

Елітні пам’ятники

Встановлення пам’ятника на могилі померлого — це вияв поваги людині, спосіб візуалізувати почуття та ставлення до неї, облагороджувати місце для спогадів. Елітні пам’ятники відрізняються:

  • безвихідь дизайну;
  • Найкраща якість матеріалів, які використовуються.
  • ексклюзивність;
  • Точне виконання побажань замовника.

 

Елітні пам’ятники з граніту

Ми виготовимо елітні пам'ятники з граніту за вашими ескізами або виведемо їх за вибраним з нашої теки взірцем. Ви можете внести бажані зміни у запропоновані варіанти, підкреслюючи при цьому характерні риси померлого і якості. Після уточнення усіх деталей і нюансів, наші дизайнери створюють 3D проект майбутнього меморіального комплексу, і ви отримаєте можливість візуально оцінити красу і красу будівлі.

Ексклюзивні пам’ятники з граніту

Ми створюємо меморіали будь-якої складності і габаритів, від маленьких стел з фотографією до цілих комплексів, включаючи місця для розміщення відвідувачів, надгробної плити, декоративних елементів. Вони використовують грані найвищої якості, яка має безперечні переваги:

  • Без школів, подряпин, пошкоджень, візуальних вад;
  • Охорона безприкладного виду протягом багатьох років;
  • Однорідність кольору і текстури каменя.

Індивідуальний підхід до створення гранітних виробів дає нам можливість досягти досконалості кожного з елементів меморіалу, оскільки елітні пам’ятники з граніту здатні відобразити особисті риси померлої і теплі стосунки з нею близьких людей. Наші колеги мають великий досвід роботи з гранітом і виробництва виробів з цього матеріалу. Саме тому нам під силу реалізувати навіть найскладніші та дивовижні проекти.

 

Елітні гранітні пам'ятники в Києві

Ким був чоловік за життя? Яким був його характер, хобі, уподобання? Ми враховуємо найменші деталі, щоб в результаті готовий пам'ятник максимально відповідав вашим побажанням.

Виконання замовлення відбувається в нашій майстерні в Києві, а потім готові вироби відправляються до місця призначення в будь - яку точку України. Ви можете оформити замовлення на виготовлення елітних пам'ятників з установкою нашими співробітниками в будь-якому місті чи населеному пункті країни. Перш ніж викладати замовлення на виробництво виробів, ретельно обдумайте особливості майбутньої композиції і врахуйте такі важливі параметри, як розмір місця для поховання, його розширення, спеціфікація місцевості для розміщення меморіалу. Якщо необхідно, ви можете придбати елітні пам’ятники, які доповнюють вже встановлений на могилі, щоб створити цілісну композицію. Така можливість можлива, коли є місце поховання членів однієї сім’ї.

 

Як отримати елітні надгробні пам’ятники?

Оформити заявку на створення скульптур, надгробних комплексів і гранітних плит ви можете, зв'язавшись з менеджерами компанії «Гранитний Майстер», — всі контактні дані розміщені у відповідній вкладці цього сайта. Якщо місто, в якому ви знаходитесь або де будуть встановлені елітні пам’ятники — Київ, відвідайте наш офіс і обговоріть подробиці замовлення з співробітником компанії.

Втрата близької людини — це постійний стрес і горе для сім’ї. Родичі стикаються з багатьма труднощами, пов’язаними з похованням, організацією зібрань людей, які хочуть вшанувати пам’ять померлого та інших проблем. Ми звільнимо вас від тривог, пов'язаних з створенням надгробних споруд, і виготовимо елітні пам'ятники на могилу, які не мають вад.

Виготовлюємо і встановлюємо елітні пам’ятки у таких районах: Київ, Харків, Одеса, Днепр (Днепропетровськ), Донецьк, Запопорожя, Львова Рог, Ніколаїв, Мариуполь, Луганськ, Віннія, Херсон, Чернiгів, Полтава,  Черкасы, Хмельницький, Суми, Житомир, Чорновци, Рівно, Кропивницький (Кироград), Ивано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Сімферополь, Саєвстополь, Ужгород, и д.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner