Кошик
73 відгуків
ул. Уинстона Черчилля, 59, Київ, Україна
+380 (73) 214-29-37
Сучасні красиві пам'ятники – «Гранітний Майстер»

Меморіальні комплекси

Для вибору гідного надгробного монумента краще зупинитися на такій архітектурній ритуальній конструкції, як меморіальний комплекс. За його допомогою могила стає охайною і надає місцем поховання особливого значення для цілої сім’ї. Така споруда дуже важлива і підходить для того, щоб шанувати померлого. Меморіальні комплекси можуть виготовлятися з різних матеріалів, мати різний колір і форму. Все залежить від бажання замовника і фантазії архітектора.

Ось такі меморіальні комплекси сьогодні користуються попитом

У роботі ми не занедбуємо жодного бажання замовника і намагаємося максимально точно реалізувати його ідею через шанобливе ставлення до пам’яті померлого. Почуття до рідної людини не будуть спотворені неприродним пам’ятником або нерівною фотографією на гранітній плиті. Уся робота виконується на сумління і не вимагає переробок.

Чому краще вибирати меморіальні комплекси з граніту

Якщо є потреба в замовленні гідного ритуального монументу, ліпше зупинитися на виборі гранітного меморіального пам’ятника. Він має виняткову красу й красу. Крім того, граніт є твердим матеріалом, який не боїться прямого сонячного випромінювання, перепаду температури, опадів та незначних механічних пошкоджень.

Цікаво, що гранітний комплекс на могилу, як  і його класичні варіації, складаються з таких елементів:

  • Пам’ ять.
  • скульптури.
  • огорожі.
  • бюста з пам’ятним написом на плиті.
  • стола;
  • Лавочки;
  • елементів декору.

Сучасні Меморіальні комплекси пам’ятників мають особливий дизайн. Граніт дозволяє створювати архітектурні конструкції з унікальним дизайном та різними кольорами кольорів. Гранітний пам'ятник може бути виготовлений, як у чорно-білому варіанті, так і кольоровим.

Гранітні меморіальні комплекси на могилу ви можете замовити в нашій компанії. Ми займаємося виготовленням ритуальних монументів будь-якої складності, які кілька десятиліть прослужили вірою і правдою. Наша компанія також займається створенням елітних надгробок.

Будь-який гранітний комплекс фото можна подивитися на нашому сайті. У нас є широка колекція меморіальних постаментів різної складності, починаючи від класичних надгробних пам'ятників і закінчуючи гранітними стелями. Ми виготовляємо парні та одиночні меморіальні споруди, прикрашені металевими декоративними кольорами.

 

Виготовлення, доставка і встановлення меморіальних комплексів в Україні

Доставка і встановлення меморіальних гранітних комплексів здійснюється на будь-якому кладовищі по всій території України: Київ, Харків, Одеса, Днепропетровсь, Донецьк, Запоріжжя, Львова, Крів Рог, Ніколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінніца, Херсон, Чернігов, Полтава,  Черкасы, Хмельницький, Суми, Житомир, Чорновци, Рівно, Кропивницький (Кироград), Ивано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Сімферополь, Саєвстополь, Ужгород, и д.

За межі України доставки виготовляються фірми, які гарантують захист вантажу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner