Кошик
73 відгуків
ул. Уинстона Черчилля, 59, Київ, Україна
+380 (73) 214-29-37
Сучасні красиві пам'ятники – «Гранітний Майстер»

Хрести з граніту

Виготовлення та продаж хрестів із граніту є основним видом діяльності компанії «Гранітний Майстер». У нашому каталозі представлено безліч красивих фото гранітних хрестів, де можна вибрати варіант (або кілька), що найбільш сподобався, і замовити розрахунок вартості. Ви можете купити готовий хрест із граніту - вибравши фото з каталогу або замовити виготовлення за індивідуальним проектом (для цього необхідно надати фотографію, креслення чи ескіз) у будь-якій формі, кольорі та розмірі. Ми виготовляємо хрести з граніту різних кольорів: чорний, білий, сірий, червоний, зелений, коричневий та ін

Хрести з граніту на могилу - це вічна пам'ять про покійника, яка може стати символом його життя і того, чим він був для своїх рідних та близьких. Граніт - це відмінний матеріал для створення надгробних хрестів, оскільки він є досить міцним та зносостійким матеріалом, який не втрачає своєї краси протягом довгого часу.

Технологія виготовлення хреста з граніту та ціна

Вартість виготовлення хреста з граніту на могилу залежить від багатьох факторів та може варіюватися від декількох тисяч до десятків тисяч гривень.

Наприклад, хрест з граніту розміром 50х80 см, з простим дизайном та базовим оформленням, може коштувати близько 8-10 тисяч гривень. У той же час, виготовлення більш великого хреста зі складним дизайном, з використанням більш дорогого граніту та інших матеріалів, може коштувати більше ніж 50 тисяч гривень.

Також важливим фактором у вартості хреста з граніту є технології виготовлення. Використання сучасних технологій, таких як лазерне гравіювання та обробка водоструминними станками, може зробити виготовлення хреста швидшим та ефективнішим, але такі технології можуть збільшити вартість хареста.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner