Кошик
73 відгуків
ул. Уинстона Черчилля, 59, Київ, Україна
+380 (73) 214-29-37
Сучасні красиві пам'ятники – «Гранітний Майстер»

Дитячі пам'ятники

Виготовлення дитячих пам'ятників – одне з основних напрямків нашої компанії. Ми виготовляємо красиві дитячі пам'ятники з 2008 року і виконуємо як невеликі, так і ексклюзивні дитячі пам'ятник з білого мармуру і граніту.

Рекомендуємо подивитись фото каталог дитячих пам'ятників якому представлено більше сотні зразків з граніту і білого мармуру - різних форм, кольору й розміру. Ви можете підібрати відповідний пам'ятник дитині з фото представленим у каталозі або замовити розробку індивідуального проекту у відповідності з усіма побажаннями.

 

Скільки коштують дитячі пам'ятники ?

 • Вартість невеликого дитячого пам'ятника з граніту починається від 8000 грн.
 • Ціна на дитячий пам'ятник з білого мармуру від 17000 грн.
 • На дитячі пам'ятники з янголами ціна від 15000 / 65000 грн. (в залежності від матеріалу виготовлення янгола - будь то штучний мармур, натуральний камінь)

Які вибрати пам'ятки для дітей ?

 1. Найбільш популярними є дитячі пам'ятники у вигляді янгола, особливо якщо це пам'ятник немовляті
 2. Пам'ятки для дітей з білого мармуру з унікальним дизайном (у формі серця, плакальниця, у вигляді церкви)
 3. Невеликі, акуратні пам'ятники 
 4. Пам'ятники з ведмежам, голубом і хрестом

Якщо ви не впевнені у виборі надгробного пам'ятника дитині - рекомендуємо дитячі пам'ятники з ангелятами, це гідні пам'ятники з особливим дизайном,  який виглядає строго і виразно. Янголята на пам'ятник виготовляються з білого мармуру, граніту, а також литтєвого (штучного мармуру)


Чому варто вибирати пам'ятник з граніту або мармуру

Використання граніту і мармуру при виготовленні надгробного пам'ятника дитині - вже давно довели свої високі характеристики, а саме:

 • Витривалість до температурних перепадів

 • Можливість виготовити пам'ятник дитині будь-якої форми і розміру

 • Збереження гідного виду протягом багатьох десятків років

 • Стійкість до невеликих механічних впливів

Саме з цих причин ми вважаємо за краще використовувати граніт і мармур, а також офіційно надаємо 10 років гарантії на виріб.

Дитяче надгробок можна прикрасити янголятком на пам'ятник який уособлюватиме невинність. Не поганим варіантом стане використання додаткових архітектурних елементів з мармуру. Він світиться зсередини, тому декоративні елементи з нього можуть гармонійно виглядати з гранітним надгробком.

 

Як замовити пам'ятник дитині?

Замовити надгробний пам'ятник дитині - можна на сайті або звернутися за допомогою до менеджерів нашого сайту по телефону  (096) 368-38-23

Працівники нашої компанії  допоможуть вам обрати оптимальний варіант і створити унікальний ескіз його архітектурної конструкції.

Здійснюємо доставку та встановлення дитячих пам'ятників у таких регіонах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпро (Дніпропетровськ), Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми , Житомир, Чернівці, Рівне, Кропивницький (Кіровоград), Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород та ін.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner