Кошик
73 відгуків
ул. Уинстона Черчилля, 59, Київ, Україна
+380 (73) 214-29-37
Сучасні красиві пам'ятники – «Гранітний Майстер»

Скульптура

Заспокоївся століть скульптури з мармуру були визнані правдивим еталоном благородства і досконалості. Ще в давні часи цей камінь використовувався для створення статуй найбільших людей і навіть богів. Сьогодні скульптури з мармуру та граніту особливо люблять. Вони дають можливість зробити атмосферу виясненою біля місця поховання, не знеохочуючись від похмурості та похмурості.

Скульптури з граніту і мармуру: 9 років досвіду

Виробнича компанія "Гранитний Майстер" вже понад дев'ять років займається виготовленням надгробних скульптур. Наші експерти здатні створити виріб з найскладнішими і тончастими елементами, допомагаючи вам найкраще вшанувати пам'ять ваших близьких.

Будучи професіоналами своєї справи з багаторічним досвідом, ми пропонуємо виробництво скульптури на цвинтарі будь-яких форм і габаритів. У роботі ми використовуємо мармуровий камінь, оскільки він дозволяє нам досягти максимальної краси та витонченості.

Мармурова скульптура на могилу: переваги

Вироби з цього каменю мають цілу масу переваг, у тому числі:

 • Оскільки довговічність (малень — це твердість, створена природою, ці скульптури можуть простояти вічність навіть на відкритій території);
 • Міцність до зовнішньої дії (зниження мармуру майже не псується під дією вологи або ультрафіолетових променів, а також будь - яких атмосферних явищ);
 • Краса (таки надгробні скульптури гармонійно вписуються на будь-яку ділянку, камінь чудово виглядає на фоні природного ландшафту і вносить нотку благородства);
 • Початкові (сучасні кладовища переповнені класичними надгробками, тому скульптура з мармуру або граніта розбавить обстановку і зробить місце поховання дійсно особливим);
 • можливість реставрації (спустити довгий час будь-який камінь трохи втрачає свій вигляд, але у випадку мармуру можна з легкістю зробити ремонтні роботи);
 • Багато можливостей виконання (залежно від обробки, виріб може стати матовою, глянцевою або з ефектом старини).

 

Виготовлення та форми скульптур

Фірма "Гранитний майстер" працює на власних виробничих потужностях, що дозволяє досягти чудового результату у виготовленні скульптур. Виготовлення таких виробів вимагає багато уваги і досвіду. Залежно від складності замовлення, процес може займати різний час.

Висококваліфіковані спеціалісти компанії готові виготовити різноманітні види скульптур, такі як:

 • Ангели;
 • людина в повний зріст;
 • бюсти.
 • стелі з барельєфом
 • серця;
 • Квітки;
 • дерева;
 • книги и тд.

Також можливо зробити скульптури схожими на людину, яка померла (таку роботу буде дорожче). Під час виробництва використовуються лише якісні матеріали, завдяки яким можна досягти ідеальних результатів.

 

Чому варто вибрати « Гранатний Майстер»?

Роблячи замовлення мармурової скульптури у фірмі "Гранитний Майстер", ви гарантуєте собі ряд переваг:

 1. максимально стиснуті терміни виконання;
 2. Найбільша якість матеріалів і робіт;
 3. доступна вартість;
 4. контроль якості на кожному етапі виробництва;
 5. можливість розробки індивідуального проекту скульптури;
 6. Задача на виконання (10 років);
 7. можливість доставки (в будь-який регіон України).

Консультанти "Гранитий Майстер" завжди готові порадити оптимальний варіант скульптури в залежності від ситуації та врахуванням особливостей людини. Ми також можемо провести встановлення.

Мармурова скульптура — це оптимальне співвідношення ціни та якості, а також найкращий спосіб вшанувати пам’ять померлого і належно оформити місце поховання.

 

Доставка і встановлення скульптури з мармуру і граніту

Ми здійснюємо доставку і встановлення надгробної скульптури з мармуру і граніту на могилу на будь-якому кладовищі України: Київ, Харків, Одеса, Дніпр (Днепропетровськ), Донецьк, Запоріжжя, Львова, Кривой Рог, Ніколав, Мариуполь, Луганськ, Вінница, Херсон, Чернигів, Полтава,  Черкасы, Хмельницький, Суми, Житомир, Чорновци, Рівно, Кропивницький (Кироград), Ивано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Сімферополь, Саєвстополь, Ужгород, и д.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner