Кошик
73 відгуків
вул. Вінстона Черчилля, 59, Київ, Україна
+380 (73) 214-29-37
Сучасні красиві пам'ятники – «Гранітний Майстер»

Хрести

Виготовлення і продаж хреста на могилу з натурального каменю (граніта і мармуру) є основним видом діяльності компанії «Гранитний майстер». У нашому каталозі представлено безліч гарних фотографій хрестів, де ви можете вибрати найбільш приємний варіант (або декілька) і замовити ціну.

Хрести на могилу з граніту: фото, ціна

Ви можете купити хрест на могилу Вибравши його з нашої теки або виготовляючи хрест з окремих проектів (для цього необхідно надати фото хреста на могилу, креслення або ескіз) у будь - якій формі, колір і розмір.

Хрести на могилу і правила їх вибору

Хрести на могилу виступають обов’язковим елементом ритуального світу. Сам надгробний монумент може мати будь-який вигляд, але для християн, могильний хрест повинен встановлюватися в обов'язковому порядку. Хресту слід вибирати з надійного і надійного матеріалу, який може витримати будь - які погодні умови і служити кілька десятиліть.

Оптимальними матеріалами виготовлення надгробних хрестів є граніт, мармур і бронза.

Усі вищезгадані матеріали мають високу міцність і не мають дефектів або дефектів від незначних механічних ефектів. У вигляді хреста також можна виготовляти надгробні пам’ятники або плити. Якщо вас цікавить питання: « Скільки коштує хрест на могилу?» - все залежатиме від його розміру та матеріалу виробництва.

 

Як підібрати гранітний хрест на могилу

Щоб вибрати правильний і купити хрест на могилу, потрібно дотримуватися певних порад щодо його вибору. За структурою, ви можете розділити надгробні хрести на такі групи:

  1. Восьминічні. Враховуються класичні надгробні хрести, на яких був розп’ятий сам Ісус. Дві поперечні перетини цього хреста розміщені під кутом 90 градусів, а третя перетина йде під кутом. Нижній відділ хреста, у багатьох православних писаннях, символізує гріховність. Верхня частина хреста характеризує звільнення.
  2. Шестикові. Вибравши такий хрест на могилу, зверніть увагу на його класичну будову — вертикальну і одну горизонтальну перекладу. Цей хрест вважається модернізованим варіантом восьмискінченого хреста і призначений для послідовників праваслав’я.
  3. У християнських католицьких церквах прийнято вшановувати чотириконечні хрести. Як правило, подібні хрести не прикрашають будь-яких декоративних елементів.

 

Хрести на могилу з граніту і мармуру

  • Гранітні хрести на могилу надають привабливості й міцності ритуальним виробам. Вони стійкі до погодних умов і можуть протягом десятиліть зберігати свій товарний вигляд. Для цього їм вистачить мінімального догляду, хоча б 1 раз за 6 місяців. Хрест на могилу з граніту можна замовити на в нашому офісі.
  • Надгробні хрести можуть стати справжнім монументальним шедевром. На них можна вирізати будь - який малюнок або прикрасити його різними декоративними елементами. Якщо вам потрібно отримати даний хрест на могилу, ціна на нього залежатиме від розміру і технічних характеристик майбутнього монумента.
  • Мармурові вироби не завжди витримують найгірший клімат. На зиму, мармурові архітектурні споруди зазвичай обертають у целофан, щоб захистити їх від сильного морозу, який може згубно впливати на делікатний штучний камінь.

 

Хрест на могилу, який не можна замовити у нас

  • Дерев’яні хрести на могилу різняться низькими цінами й технічними характеристиками. Зазвичай хрест з дерева використовують як тимчасовий надгробний монумент. У деяких випадках його покривають за допомогою атмосфери, щоб він надовго зберіг свою привабливість.
  • Металічний хрест має найменшу вагу і відносно невелику самооцінку. Оскільки такі надгробні конструкції приваблюють до себе вандалів, їх зазвичай монтують разом з кованними захисними конструкціями. За металом потрібен щорічний догляд і фарбування.

Доставляємо і встановлюємо хрести на могилу в таких регіонах України: Київ, Харків, Одеса, Дніпр (Днепропетровськ), Донецьк, Запоріжжя, Львова, Кривой Рог, Ніколав, Мариуполь, Луганськ, Вінница, Херсон, Чернигів, Полтава,  Черкасы, Хмельницький, Суми, Житомир, Чорновци, Рівно, Кропивницький (Кироград), Ивано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Сімферополь, Саєвстополь, Ужгород, и д.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner