Кошик
73 відгуків
вул. Вінстона Черчилля, 59, Київ, Україна
+380 (73) 214-29-37
Сучасні красиві пам'ятники – «Гранітний Майстер»

Склепи

Склепи — це особлива споруда на кладовищі, де розміщена одна або кілька могил. В останні роки цей вид будівель стає все популярнішим. Склеп — це чудовий варіант для усипальниці, яка дозволяє навіть після смерті залишатися з найближчими і найдорожчими людьми. Ще в давнину люди оцінили всі переваги такого способу поховання. Знатні люди завжди готували собі таку гробницю, щоб у ній могли жити цілі сім’ї та фамільні цінності.

Професійна компанія "Гранитний Майстер" пропонує створювати гробниці та подібні до них речі. Склеп може створюватися з таких матеріалів, як граніт і мармур.

 

Родинні фамільні гробниці

Будівля може мати різну форму і сповнення. Склеп може бути відкритою або закритою (підземна гробниця). Ми також допоможемо вам чудово оформити фамільяну гробницю, додавши витончені написи, гравіювання, фотографії та інші зображення. Габарити гранітну або мармурову гробницю можуть бути абсолютно незалежними від бажань і вимог замовника. У наш час не обов’язково, щоб така споруда була похмурою і похмурою. Можна використовувати різноманітні стилі та комбінації. Унаслідок цього сімейна гробниця стає вишуканим і вишуканим.

Привілей спорудити гроби з мармуру або граніту

Склепи на могилу поширились серед багатих людей. І причина цього полягає в тому, що існує багато переваг, які може принести таке рішення, а саме:

 • Величний і справді благородний зовнішній вигляд;
 • простота догляду за могилами (це особливо стосується підземних типів могил, у них не доведеться прибирати листя, виривати траву або боротися з вандалізмом та його наслідками);
 • Благородність (в гробі легко розміститься кілька могил з гарними надгробками);
 • Міцність (спущена часом пам’ятники, які знаходяться на відкритому повітрі, можуть втратити свій вигляд або навіть зруйнуватися, гранітний або мармуровий гріб має більш надійну і потужну конструкцію, що запобігає швидшому зносу);
 • Спільне поховання сім’ї (або цілої династії);
 • Захист від проникнення людей і тварин (для закритих варіацій);
 • Заощадження землі для поховання.

Це чудовий варіант, який не тільки буде дивитися благородно, але й зекономить зусилля по підтримці могил у у ухоженому стані.

 

Чому варто замовити гробницю в фірмі "Гранитний Майстер"?

Працюючи дев’ять років, наша компанія здобула добре ім’я серед клієнтів. Великий досвід роботи та професіоналізму дозволяє робити замовлення швидко і позитивно. Серед гідних співпраці з « Перекладом нового світу » (англ.)Гранітний МайстерВарто зазначити:

 • контроль якості на кожному етапі виробництва, включаючи підготовку сировини і будівельні роботи (дякуючи нанесення власних виробничих потужностей та цехів);
 • Швидке і якісне виконання замовлення будь- якої складності (за рахунок багаторічного досвіду);
 • Міцність і довговічність (за рахунок використання тільки високоякісного сировини);
 • Доступна ціна (згори з будь-якого типу каменю буде нижчою, ніж у конкурентів);
 • Запорука якості (склепи з граніту мають гарантію понад 20 років).

З фото гробів Ці роботи нашої компанії - ви можете переглянути на нашому веб-сайті.

Співробітництво з компанією "Гранитний майстер" забезпечить вам надійність, повне супроводжувач і підтримку з будь-яких питань, що виникають. Ми будуємо стосунки з клієнтами на повному довірі і допомагаємо вибрати оптимальний варіант для замовника з урахуванням фінансових можливостей і уподобань.

Виготовляємо і монтуємо гроби у таких регіонах: Київ, Харків, Одеса, Днепр (Днепропетровськ), Донецьк, Запоріжжя, Львова Рог, Ніколав, Мариуполь, Луганськ, Вінница, Херсон, Чернигів, Полтава,  Черкасы, Хмельницький, Суми, Житомир, Чорновци, Рівно, Кропивницький (Кироград), Ивано-Франковськ, Кременчуг, Тернополь, Луцк, Сімферополь, Саєвстополь, Ужгород, и д.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner