Кошик
73 відгуків
ул. Уинстона Черчилля, 59, Київ, Україна
+380 (73) 214-29-37
Сучасні красиві пам'ятники – «Гранітний Майстер»

Фотокерамика

Фотокерамика — це окремий напрямок у виготовленні керамічних архітектурних конструкцій або монументів ритуального призначення. Це одна з найпривабливіших цілей діяльності ритуальних майстерень, яка має широкий попит. Вони заповнюють фотокерамику за допомогою нанесення зображення на керамічну поверхню спеціальним принтером. На цьому пристрої можна підбирати гамму кольорів, вибираючи будь-який колір з палітри RAL.

Фотокерамика на пам’ятник

Якщо вам потрібна ритуальна фотокерамика в Києві або іншому регіоні України, вибір нашої компанії буде оптимальним варіантом. Переваги нашої компанії такі:

 1. У нас наявні ціни.
 2. Роботу виконувати без затримок, точно у призначений термін;
 3. Виконуємо ретушування фотографій.
 4. Гарантія 25 років

Чому фотокерамика дуже популярна

Завдяки широкому асортименту кольорів та універсальності зображення фотокерамика стає дедалі популярнішим у виготовленні надгробних пам’ятників. На кераміку можна нанести зображення або зображення, а також спроектувати фотографію померлої людини.

Ритуальна фотокерамика має ряд особливих переваг, у тому числі:

 • Відмінна охорона від впливу зовнішніх подразників. Здатність протягом тривалого часу не втрачати первісного вигляду і не реагувати на різні температури.
 • Відсутність реакції на вплив прямого сонячного випромінювання або води.
 • Якість зображень, які нанесені на даний матеріал і їх високі деталі.
 • Довгість матеріалу і простота в обслуговуванні.

 

Від чого залежить ціна фотокерамики на пам’ятник

Варто зазначити, що ціни на фотокераміку не завжди однакові. Все залежить від розміру зображення, яке планується перенести на Пам'ятник. Крім того, ціни, залежно від складності художньої роботи, будуть формуватися.

Окрім цих параметрів, Ціна фотокерамики на пам'ятник  формується на основі матеріалу, який використовують для створення зображення. Якщо ці матеріали дешевші, то, користуючись іноземними матеріалами, ціни на фотокерами підуть у більшу сторону.

Крім того, слід брати до уваги нестандартні портери, які підходять на всі надгробні монументи. Процес їх виробництва займе трохи більше часу, тому ціна на дані послуги буде трохи вища, ніж на створення класичного портрета.

Якщо вам потрібно визначити, яка оптимальна ціна на фотокераміку для пам'ятника, можете зв'язатися з менеджерами нашого сервісу і порадитися у них з усім, що цікавить вас.

 

Виготовлення фотокерамики в Києві

Сучасне виготовлення фотокерамики означає отримання зображення високих рис навіть на темних поверхнях. Кортика виходить деталізованою, без будь-яких розмитих ліній і нерівних ліній. Якщо вам потрібна фотокерамика на пам'ятник Київ, можете звернутися за допомогою в нашу компанію. Ми виготовляємо надгробні пам'ятники будь-якої складності, а також створюємо:

 • надгробка.
 • Меморіальні комплекси;
 • Могальні пам’ятники.
 • хрести.
 • Стіли та інші ритуальні монументи.

Ми подбаємо про те, щоб пам’ять вашої сім’ї збереглася на довгі роки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner